м.Львів, вул. Липинського, 54
(096) 111 02 63
(032) 293 97 32
(032) 252 83 45

Виробниками можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали, такі як: дерево, метал, скло, а також різні композиційні матеріали на основі деревини.

Все частіше компанії, що виготовляють меблі, роблять свій вибір на користь ДСП як основного матеріалу для меблевого виробництва. І небезпідставно можна стверджувати, що на сьогоднішній день він є одним з кращих матеріалів для виробництва корпусних меблів, оскільки такі меблі достатньо якісна і надійна, при своїй порівняно невисокій ціні і швидкості виготовлення.

ДСП вперше з'явилися в США в сорокових роках минулого століття для виробництва тимчасової меблів для американських біженців. З тих пір, завдяки досягненням науки і техніки, процес виготовлення даного матеріалу вдосконалюється рік від року. Завдяки цьому, сьогодні виготовлення меблів з деревинно-стружкових плит набуло досить поширений характер, завдяки своїй міцності, економічності і легкості обробки.

ДСП не отримали б такого широкого поширення для виробництва меблів, якби не можливість легкого застосування різноманітних облицювальних матеріалів. Деревно-стружкові плити можуть бути облицьовані натуральним шпоном, різними полімерними плівками, папером, пластиком, і пр.

ДСП - найкращий матеріал для виробництва корпусних меблів середнього класу!

Повернутися в загальний список