м.Львів, вул. Липинського, 54
(096) 111 02 63
(032) 293 97 32
(032) 252 83 45

ДВП є екологічно чистою продукцією, що підтверджується сертифікатами. Вона складається з 95,5% деревинного волокна, 0,5% парафіну (для покращення водостійкості) і 4% води. Для виробництва ДВП не використовуються зв`язуючі матеріали (смоли, клеї). ДВП не містить формальдегіду та інших шкідливих речовин і відповідає вимогам ІКЕА згідно Специфікації IOS MAT 0003-9.

Для виробництва ДВП використовується в основному деревинна сировина хвойних порід (не менше 70%), яка містить природні смоли. Саме завдяки цьому, а також спеціально розробленим технологічним режимам отримання деревинноволокнистої маси, формуванню вологого килиму, пресуванню полотен в пресі і зволоженню плит забезпечується висока міцність плити та інші фізико-механічні показники.

ТзОВ «BM-Меблі» використовує у продажі ДВП виробництва ТзОВ "Уніплит".

 
Сертифікат відповідності "Плити деревностружкові ламіновіна" (Короно-Україна) Сертифікат відповідності "Постформінг (стільниці)" (Короно-Україна)  
 
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (ДП "Ритм", ТОВ РоСт) Сертифікат відповідності "Постформінг (стільниці, меблеві фасади)" (ДП "Ритм", ТОВ РоСт)